MARZEC JEST KOBIETĄ! - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa
  • Dwa Poziomy Piękna
  • 28 Lut 2018

MARZEC JEST KOBIETĄ!

Marzec kojarzy nam się z początkiem wiosny i… (no właśnie) z kobietami. Marzec to też zapowiedź cieplejszych dni, bo przecież pierwszy dzień astronomicznej wiosny obchodzimy 21 marca. Przyroda budzi się do życia, drzewa pokrywają się pąkami, listkami i kwiatami, ptaki wracają z ciepłych krajów. Nic dziwnego, że tęsknimy za tą porą roku, a jej początkowi nadaje się znaczenie symboliczne.

W marcu obchodzimy też swoje święto i choć wywodzi się ono z czasów, kiedy w kraju panował inny ustrój, bardzo lubimy je obchodzić. Otrzymujemy symboliczny tulipan, różyczkę czy nawet wiązankę kwiatów i życzenia. Taki gest zawsze nas cieszy. Lecz czy to wystarczy, aby poczuć się prawdziwą kobietą? Bo przecież my kobiety też czujemy, że wszystko się budzi do życia i same też chcemy się „obudzić”.

My mamy na to idealną odpowiedź.

W naszym salonie NA PEWNO poczujesz się PRAWDZIWĄ KOBIETĄ i z pewnością się „obudzisz”! Gwarantujemy!

Przez cały marzec mamy dla Was prezenty, każdego dnia – bez wyjątku.

U nas w marcu do każdego zabiegu dajemy Wam w prezencie +10 min więcej w tej samej cenie, niezależnie jaki zabieg wybrałaś.

Świętujmy więc, drogie Panie, nie tylko 8 marca, ale przez cały miesiąc w Salonie Urody Dwa Poziomy Piękna!

ZAPRASZAMY!

A Panom podpowiadamy…

Możecie zrobić swojej ukochanej prezent w postaci „otwartego” vouchera na zabiegi w marcu, a wybór zabiegów pozostawić jej. Po prostu przyjdź i odbierz na miejscu lub zadzwoń – 510 101 813