KLAUDIA GREGORCZYK - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa

KLAUDIA GREGORCZYK

Organizm człowieka jest bardzo skomplikowany, a wszystko to co dzieje się wewnątrz ma odzwierciedlenie na naszej skórze. Od zawsze mnie to interesowało. Z racji tego, że w młodości trenowałam koszykówkę stan mojej skóry nie był zadowalający. Ciągłe treningi, dieta bogata w białko oraz stres przed meczami przyczyniały się do powstawania różnego rodzaju stanów zapalnych. To sprawiło, że zaczęłam bardziej interesować się pielęgnacją, a w szczególności pielęgnacją naturalną. W momencie, gdy doszło do wyboru kierunku studiów postanowiłam połączyć to zainteresowanie z chęcią niesienia pomocy innym, dlatego wybór padł na kosmetologię.
Studiowałam dziennie kosmetologię oraz dodatkowo podjęłam edukację zaoczną w szkole policealnej na kierunku technik usług kosmetycznych. Ponadto brałam udział w wielu szkoleniach, targach kosmetycznych itp. To połączenie było solidnym przygotowaniem do zawodu.

Pierwsze doświadczenie zdobyłam już w czasie swojej edukacji w salonie kosmetycznym, następnie pracowałam na stanowisku kosmetologa w dużym insytucie.

Kontakt z klientem sprawdził, że jeszcze bardziej zakochałam się w swojej pracy. Trudne przypadki wzbudzają we mnie jeszcze większą ciekawość. Staram się szukać przyczyn problemów skórnych, ponieważ nasza skóra jest mapą tego co dzieje się w środku, dlatego do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i holistyczny.

Kosmetologia jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją, dzięki niej odnalazłam siebie. Jest to dziedzina, która ciągle się rozwija i to mnie fascynuje. To wszystko sprawia, że z dnia na dzień coraz bardziej kocham to co robię, a zadowoleni pacjenci dają mi jeszcze więcej radości i motywacji do dalszego pogłębiania wiedzy.