CZY WIESZ, ŻE BEZ WZGLĘDU NA TO JAK BARDZO INWAZYJNY ZABIEG WYKONAMY NA TWOJEJ SKÓRZE, ZAWSZE BĘDZIE ONA WYGLĄDAĆ DOSKONALE- DLACZEGO❓ - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa
  • Dwa Poziomy Piękna
  • 17 Gru 2018

CZY WIESZ, ŻE BEZ WZGLĘDU NA TO JAK BARDZO INWAZYJNY ZABIEG WYKONAMY NA TWOJEJ SKÓRZE, ZAWSZE BĘDZIE ONA WYGLĄDAĆ DOSKONALE- DLACZEGO❓

bo…”Najpiękniejszy kosmetyk, który możesz nosić to zdrowa skóra”
 
Dlatego zapraszamy do nas na każdy nawet najbardziej inwazyjny zabieg bez względu na to:
jak bardzo masz wrażliwą skórę,
jak bardzo brzydko jest za oknem,
czy możesz wrócić do domowego zacisza czy może musisz wrócić do pracy
KAŻDY ZABIEG WYKOŃCZONY EKOMINERALNYM MAKIJAŻEM BĘDZIE ZABIEGIEM DOSKONAŁYM

ZAPRASZAMY DO NAS NA TESTOWANI I DOBÓR EKOMINERALNYCH PRODUKTÓW DO PEŁNEGO MAKIJAŻU!!!!

Zalety kosmeceutyków Jane Iredale:

Bazy Mineralne stanowią cztery produkty w jednym, a dokładnie fluid, puder, korektor i ochronę słoneczną, poprawiając jednocześnie koloryt każdej skóry.

Pudry prasowane i sypkie SPF 20, sformułowane z tlenkiem cynku i tytanu, nadają trwałą ochronę o szerokim spektrum działania, pozbawione są składników chemicznych oraz posiadają wysoki wskaźnik wodoodporności.

Szybka i lekka aplikacja pudrem pozbawionym wypełniacza w postaci talku, wystarcza na uzyskanie pokrycia na cały dzień! Nie ulega odbarwieniu i pociemnieniu (nie utlenia się), a dodatkowo nie kumuluje się w miejscach zmarszczek i fałdów skórnych.

Makijaż Jane Iredale jest niekomedogenny (nie zatyka porów) i pozbawiony tłuszczu, a skóra może prawidłowo oddychać i funkcjonować. Wszystkie produkty przeszły pozytywnie testy dotyczące zatykania gruczołów łojowych.

Kosmetyki Jane Iredale zostały pozbawione uczulających składników jak: środki zapachowe, sztuczne barwniki, chemiczne środki konserwujące. Każdy nowy produkt poddawany jest testom na 50 wolontariuszach. Istnieje minimalne ryzyko alergii.

Minerały posiadają skoncentrowany pigment, dzięki czemu dają możliwość całkowitego pokrycia i mogą być z powodzeniem stosowane do zatuszowania zarówno niewielkich, jak również większych obszarów skóry.

Trwałość – minerały charakteryzują się wysoką trwałością. Przylegają do skóry do momentu ich usunięcia przy pomocy jakiegokolwiek zmywacza.

Działanie przeciwzapalne – tlenek tytanu i cynku posiadają właściwości przeciwzapalne, dzięki czemu są szczególnie pomocne w leczeniu trądzików młodzieńczych i różowatych.

Neutralność – minerały są nieaktywne biologicznie i nie stanowią pożywki dla bakterii i drobnoustrojów.

Jakość – do finałowej produkcji produktów Jane Iredale stosuje się składniki kosmetologiczne o najwyższej jakości jak również witaminy i antyutleniacze o wartości farmaceutycznej, ale pochodzenia organicznego (oczywiście tam gdzie jest to możliwe).

Kosmetyki mineralne Jane Iredale nie są testowane na zwierzętach a do ich produkcji nie są wykorzystane substancje pochodzenia zwierzęcego.
Wyjątek stanowią substancje pochodzące od żywych zwierząt np. wosk pszczeli, lanolina czy też naturalne włosie uzyskiwane podczas czesania albo szczotkowania zwierząt.

W produkcji kosmetyków Jane Iredale zastosowania nie znajdują także surowce których zdobycie wiązało się z męczeniem zwierząt lub ich uśmierceniem. Kosmetyki Jane Iredale sygnowane są znakiem „Cruelty Free” potwierdzającym fakt, iż nie były testowane na zwierzętach a znaczna większość z nich może być stosowana przez Wegan.

 

Kosmetyki Jane Iredale polecane są dla skóry:

– Wrażliwej

– Suchej

– Tłustej

– Mieszanej

– Z przebarwieniami

– Z trądzikiem młodzieńczym

– Z trądzikiem różowatym

– Podatnej na uczulenia i alergie

– Zdrowej

Metamorfoza z makijażem mineralnym Jane Iredale