Drodzy klienci! - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa
 • Dwa Poziomy Piękna
 • 15 Maj 2020

Drodzy klienci!

Są to dla nas wszystkich nowe okoliczności, ale mamy nadzieję, że wspólnie szybko się przyzwyczaimy do nowych zasad funkcjonowania.

Zapewniamy, że wszystkie zabiegi będą przeprowadzane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa dla naszego wspólnego dobra.

Gabinet dezynfekowany jest każdorazowo przed i po wykonanym zabiegu. Wszystkie akcesoria do zabiegów są jednorazowe, bądź dezynfekowane przy użyciu wyłącznie medycznych środków dezynfekujących na bazie 96% alkoholu etylowego.

Wytyczne dotyczące obsługi wizyt nakładają na nas konieczność wprowadzenia małych zmian przy umawianiu, kwalifikacji i przeprowadzaniu wizyt:

  1. Wizytę prosimy umawiać telefonicznie
  2. Klienci są zobowiązani do noszenia maski w gabinecie z wyłączeniem czasu przeznaczonego na potrzeby zabiegu
  3. Jeśli u klienta występują gorączka, kaszel, duszności, bądź ogólne złe samopoczucie prosimy o przełożenie wizyty
  4. Zastrzegamy sobie możliwość pomiaru temperatury przy wstępnej kwalifikacji termometrem bezdotykowym i odmowę wykonania zabiegu w wypadku podejrzeń zakażenia
  5. W salonie nie funkcjonuje poczekalnia więc prosimy przychodzić punktualnie na umówiony zabieg (w przypadku zdarzeń losowych prosimy o telefon do salonu – staramy się umawiać czas zabiegów tak, aby klienci nie przebywali ze sobą )
  6. Przed i po wizycie zapewniamy i wymagamy dezynfekcji rąk
  7. Podczas wizyty i bezpośrednio po zakończonym zabiegu nie korzystamy z telefonów komórkowych
  8. Z uwagi na stosowanie masek i przyłbic, pracownicy mają ograniczone możliwości rozmowy. Rozmowa ma na celu ustalenie przebiegu zabiegu i powinna być ograniczona do minimum.
  9. W gabinecie podajemy tylko wodę w jednorazowych kubeczkach, nie podajemy kawy ani herbaty
  10. Z racji zwiększonych nakładów na środki do dezynfekcji i artykuły jednorazowe niezbędne do bezpiecznego przeprowadzenia usługi do każdego zabiegu doliczamy symboliczną kwotę 10 PLN.

Jesteśmy pewni, że korzystając ze wszystkich dostępnych nam środków ochrony będziemy w stanie bezpiecznie i odpowiedzialnie udzielać usług na najwyższym poziomie.

Do zobaczenia!

Zespół DWA POZIOMY PIĘKNA