FILTR SPF 30 - CHROŃ SKÓRĘ BEZ CHEMII - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa
  • Dwa Poziomy Piękna
  • 09 Cze 2018

FILTR SPF 30 – CHROŃ SKÓRĘ BEZ CHEMII

FILTR SPF 30 – CHROŃ SKÓRĘ BEZ CHEMII

Cześć, to ja, Twoja idealna ochrona przed szkodliwymi promieniami słońca. Krem przeciwsłoneczny SPF 30

Mój sekret? Mój główny składnik jest uzyskiwany z kwiatów letniego bzu, które zapewniają nie tylko optymalną ochronę skóry przed światłem naturalnym, ale także przed sztucznym. W czasach, gdy Twoja skóra narażona jest na działanie coraz większego poziomu niebieskiego światła z płaskich ekranów, które ma podobny efekt oksydacyjny jak światło UV, uważam, że szczególnie ważne jest dbanie o skórę.

Zawarty we mnie olej z rokitnika jest szczególnie bogaty w witaminę C, E i beta-karoten, a przez to sprzyja utrzymaniu długotrwałej, zdrowej opalenizny. Może również działać uspokajająco i zapewnia optymalną pielęgnację skóry. Chroniący komórki olej z marchwi może mieć działanie przeciwutleniające i przyczyniać się do ujędrnienia, odmłodzenia i odświeżenia skóry. W końcu wysoce skuteczny ekstrakt roślinny z ochronnej malwy zapewnia aksamitną miękkość skóry. W ten sposób mój skuteczny filtr przeciwsłoneczny (SPF 30) może najlepiej chronić Twoją skórę przed przedwczesnym starzeniem się i niechcianą pigmentacją. Szczególnie ważne jest dla mnie DOBRE SAMOPOCZUCIE Twojej skóry.

Nie zapomnij jednak oddać hołdu pozytywnym cechom słońca. Zapewnia ono cenną witaminę D, która jest niezbędna dla zdrowia Twoich komórek i wzmocnienia Twoich kości. Jednak używanie kremu z filtrem SPF 8 lub silniejszym prawie całkowicie hamuje wytwarzanie witaminy D przez organizm. Właśnie dlatego zostałem zaprojektowany TAK, aby uzupełniać codzienną pielęgnację skóry, dzięki czemu możesz samodzielnie zdecydować, kiedy potrzebujesz ochrony przed słońcem, a kiedy wolisz korzystać i cieszyć się z cennych właściwości czystego złotego słońca.

– Wysoce innowacyjne filtry UVA i UVB
– Pomaga zapobiegać pigmentacji i starzeniu się skóry
– Foto-protektor dla maksymalnej ochrony
– Dodatkowe nawilżanie wyjątkowymi składnikami
– Odpowiedni dla dzieci i wrażliwej skóry
– Lekka i nietłusta konsystencja
– Na lato i na zimę

Nadmierna ekspozycja na słońce stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Nie przebywaj zbyt długo na słońcu, nawet podczas używania produktu chroniącego przed słońcem, ponieważ nie zapewnia on 100% ochrony przed promieniami UV. W przypadku kontaktu produktu z oczami należy natychmiast przemyć wodą. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła i ciepła. Trzymaj niemowlęta i małe dzieci z dala od bezpośredniego światła słonecznego.

Produkt dostępny w gabinecie 🙂