KATARZYNA BAZYDŁO - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa

KATARZYNA BAZYDŁO

katarzyna bazydło

katarzyna bazydło

Moja przygoda z kosmetyką rozpoczęła się przed decyzją o wyborze studiów, kiedy to zaczęłam naukę w Szkole Wizażu i Stylizacji „Beauty Art” w Warszawie. Miał to być epizod w tej dziedzinie, jednak szybko przerodził się on w  ciekawość  estetyki ludzkiego ciała, problematyki zmian skórnych, ich przyczyn oraz metod radzenia sobie z nimi.

Zmieniłam więc plany edukacyjne i w 2011 roku zostałam absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w międzyczasie na stanowisku ambasadorki i wizażystki marki Dior. Współpracowałam także z firmami dermokosmetycznymi tj. Avene, Dermedic, La Roche Posay, Iwostin gdzie pilnie uczyłam się składów poszczególnych kosmetyków. W tamtym czasie podejmowałam  także pierwsze próby tworzenia własnych kremów  i eksperymentów z kosmetykami z różnym tego skutkiem :).

Dalsza ścieżka zawodowa i ciągła ciekawość szerokiego spektrum mojego zawodu oraz niedosyt poznania dziedziny kosmetologii zaprowadził mnie na nieodkryty wtedy szerokie wody pracy na stanowisku kosmetologa w SPA, a potem w gabinecie kosmetycznym. Praca  z pacjentem i czynne jego uczestniczenie zarówno w przemianie zewnętrznej, jak i wewnętrznej  pochłaniała mnie coraz bardziej. Zaczęłam szybko dostrzegać, że to jest moja droga, moje spełniające się marzenie.

Stało się – rozkochałam się w pracy z klientem indywidualnym.

Mogę śmiało napisać, że moja praca to też moja pasja. Kosmetologia to ciągle młoda, prężnie rozwijająca się dziedzina, która codziennie stawia nowe wyzwania. Daje także coraz to nowsze możliwości. Kluczem jest tylko dobranie ich w odpowiednią i skuteczną terapię. Moi pacjenci często twierdzą, że przychodzą właśnie do mnie, gdyż każdy zabieg jest jedyny w swoim rodzaju i stworzony tylko dla Niego. Każdy pacjent ma inne problemy, inny tryb życia, inne priorytety. Staram się globalnie patrzeć na dany problem i skutecznie sobie z nim radzić.