Liposukcja Ultradźwiękowa - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa

Liposukcja Ultradźwiękowa

liposukcja ultradźwiękowaLIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWASKUTECZNA METODA LIKWIDACJI OTYŁOŚCI MIEJSCOWEJ

Jest to zabieg ułatwiający redukcję nagromadzonych  miejscowych złogów tłuszczowych i cellulitu oraz modelowanie ciała. Redukuje tkankę tłuszczową tam, gdzie trudno się jej pozbyć innymi metodami. Doskonale sprawdza się w likwidacji otyłości wtórnej (wynikającej ze złych nawyków żywieniowych) na większych obszarach ciała.

Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny.

DZIAŁANIE:

W pierwszej fazie liposukcji ultradźwiękowej na skórę działa promieniowanie podczerwone, co powoduje wzrost temperatury w miejscu objętym cellulitem. Dzięki temu znacznie poprawia się metabolizm komórkowy, krew wraz z tlenem zaczyna intensywnie dopływać do obszaru poddanego zabiegowi. Produkty przemiany materii, złogi toksyn są usuwane przez gruczoły potowe i układ krążenia. Energia docierająca to tkanki uwalnia tłuszcz z komórek, który dociera do wątroby, gdzie jest rozkładany jak tłuszcz zawarty z pożywieniu.

W drugiej fazie działają ultradźwięki , które uszkadzają błony komórkowe komórek tłuszczowych. Naprężenia powstające w tkance podczas działania ultradźwięków powodują zmianę ładunku powierzchni komórki tłuszczowej, zmianę przepuszczalności błony komórkowej a nawet przerwanie i fragmentację błony komórkowej komórki tłuszczowej.

Rozerwanie błon komórkowych komórek tłuszczowych powoduje ich trwałe zniszczenie. Tłuszcz zawarty w komórkach pod wpływem działania ultradźwięków dostaje się do przestrzeni międzykomórkowej, a następnie siecią naczyń włosowatych transportowany jest do wątroby gdzie następuje jego rozkład w procesach metabolicznych.

Ostatecznie cały ten mechanizm prowadzi do obkurczenia w sposób widoczny tkanki tłuszczowej a tym samym widocznej poprawie miejsc objętych cellulitem

 

NA JAKI PROBLEM:
  • Cellulit tłuszczowy i mieszany
  • Pierwsze oznaki utraty jędrności
  • Otyłość miejscowa trudna do usunięcia
  • Skóra atroficzna i mało elastyczna
  • Spadek miejscowego metabolizmu tkanki

liposukcja ultradźwiękowa

EFEKTY:
  • Redukcja cellulitu
  • Ujędrnienie skóry
  • Wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki
  • Odżywienie i uelastycznienie skóry
  • Stymulacja metabolizmu

 

CZĘSTOTLIWOŚĆ:

Najlepsze efekty przynosi seria 6 – 10 zabiegów wykonywanych 1 raz w tygodniu*

Dla utrzymania uzyskanego efektu zalecane jest wykonywanie 1 zabiegu w miesiącu po zakończonej serii.

*częstotliwość zabiegów i ich liczba w serii zawsze ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji