Nasza Idea - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa

Nasza Idea

Witaj w naszym studio DWA POZIOMY PIĘKNA!

Dwa Poziomy Piękna założyliśmy w 2017 roku. Od prawie 15 lat zajmowaliśmy się zawodowo kosmetyką i pielęgnacją skóry.

Dlatego z wielką radością otworzyliśmy swój salon na terenie pięknego, zielonego Żoliborza.

Własna firma pozwoliła nam zrealizować indywidualną i wymarzoną wizję miejsca, gdzie klient będzie czuł się dobrze, a my korzystając z najlepszych terapii będziemy mogli pomóc mu skutecznie w każdym problemie.

Ideą naszej pracy ze skórą problematyczną młodą i dojrzałą lub podczas terapii wyszczuplających i ujędrniających jest dotarcie do przyczyny problemu.To pozwala nam stworzyć indywidualny plan zabiegów, tak aby uzyskać efekt  zdrowej i pięknej skóry w każdym wieku.

Nasz zespół to ludzie z pasją do zawodu. Kochamy swoją pracę, śledzimy i weryfikujemy nowinki kosmetyczne, wybierając do pracy tylko te wartościowe i bezpieczne dla skóry.

Pracujemy razem, wspieramy się, a kiedy jest taka potrzeba wspólnie analizujemy plan terapii, aby klient otrzymał zabiegi najlepiej dobrane do swoich potrzeb.

Po wielu latach praktyki rozumiemy jak skomplikowanym narządem jest skóra, jak wiele zależy od mądrego podejścia do problemu i jak ważne jest, aby pracować na najlepszych produktach. Z wielką radością tworzymy skuteczne, zindywidualizowane terapie, obejmując opieką i fachowym doradztwem w temacie pielęgnacji domowej również po zakończonej terapii.

Jeśli Twoja skóra potrzebuje wsparcia, zapraszamy serdecznie!

Zespół Dwa Poziomy Piękna