PAULINA BARTKÓW - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa

PAULINA BARTKÓW

KOSMETYCZKA

Odkąd sięgam pamięcią dbanie o cerę i kosmetyki dostępne na rynku budziły moją ciekawość. Z perspektywy czasu myślę, że cała ta moja „magia kosmetyczna” i fascynacja kosmetyką rozbudziła się podczas wakacji spędzanych we Włoszech, gdzie ulice wręcz pachniały lawendą i słodyczami z pobliskiej ciastkarni. Niedaleko mojej cioci był też mały zakład kosmetyczny z którego panie wychodziły jakieś inne, odmienione, promieniały.

Z fascynacją obserwowałam to miejsce, gdy bawiliśmy się nieopodal z kuzynami. Udało mi się nawet kilka razy być tam z ciocia i z bliska widzieć kobiety relaksujące się w szlafrokach z turbanami na głowach, z maseczkami na twarzach parującymi charakterystycznym zapachem ziół i kwiatów. Strasznie podobało mi się to miejsce i aura tam panująca. Oczywiście największy zachwyt budziły panie w uniformach, eleganckie i piękne. Wtedy nie wiedziałam do końca na czym polega ich zawód, pewna byłam natomiast, że chcę wiedzieć więcej o ich pracy, poznawać, umieć i być takie jak one.

Konsekwencja w spełnieniu dziecięcego marzenia sprawiła, że dane mi było kształcić się w tym kierunku. Nie miałam wątpliwości, że pragnę takiej drogi zawodowej. Szkoła, kursy, szkolenia, poznawanie i doskonalenie wiedzy, no i oczywiście praktyka. Pierwsza konsultacja, masaż, pierwszy zabieg. Tego się nie zapomina.

Obecnie mam ponad 17 – letnie doświadczenie zawodowe, a terapie skór problematycznych, dbając o naturalne piękno w sposób bezpieczny i kontrolowany, to moja dewiza zawodowa.
Skóry trądzikowe, naczyniowe, cellulit czy utrata jędrności to najczęstsze problemy z którymi przychodzą do mnie moi klienci. Bardzo ciesze się, że branża kosmetyczna rozwija się dynamicznie, dzięki czemu mam możliwość prowadzić trepie na zaawansowanych technologicznie urządzeniach i preparatach, dających oczekiwane rezultaty.

W mojej pracy bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego klienta, poznanie go. Skóra to największy nasz organ, a wszystko co pokazuje jest wynikiem wielu składowych. Kluczem jest skuteczne i indywidualne podejście. Reagowanie odpowiednio do tego co nam pokazuje ciało, starając się jednocześnie zapewnić głęboki relaks, oraz przywrócić harmonię duszy i ciała.