ZABIEGI THALION- MODELUJĄCE SYLWETKĘ - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa

ZABIEGI THALION- MODELUJĄCE SYLWETKĘ

Redukcja cellulitu             Wyszczuplanie          Ujędrniani               Drenaż             Detoks

Z ogromną radością informuje, że marka     THALION już jest w DWÓCH POZIOMACH PIĘKNA. Jak już na pewno zdążyliście zauważyć zależy nam, aby w naszym gabinecie królowała natura połączona z nowoczesną technologią. Tak dobrane zabiegi mają bardzo wysoką efektywność w walce z cellulitem, wiotkością skóry i nadwagą. W czym od lat się specjalizujemy. Marka THALION, jej zabiegi i kosmetyki to połączenie piękna, zdrowia i urody, jest ona od ponad 20 lat, na wszystkich kontynentach globu. Bardzo wysoka jakość oraz najwyższa z możliwych koncentracja morskich składników aktywnych, zapewniła firmie doskonałą  reputację  oraz solidną pozycję na arenie międzynarodowej.

Sukces firmy jest bezdyskusyjna. W 65 krajach świata, w najbardziej elitarnych miejscowościach otwierają się  nieustannie renomowane partnerskie obiekty pod auspicjami marki THALION.

THALION to rodzinna firma stworzona przy współpracy ojca i syna,  rdzennych Bretończyków zafascynowanych rodzinną ziemią i jej naturalnym bogactwem – Morzem I`Rose.

Zjednoczeni z naturą i środowiskiem, pozostają wierni tradycji, tworząc produkty w harmonii z naturą i w zgodzie z filozofią SANITAS PER AQUAM. W produktach marki THALION wykorzystywana jest odżywcza woda morska, algi oraz roślinność nadmorska. Zawierają one cenne witaminy i minerały potrzebne do prawidłowej odbudowy skóry.

CO WYRÓŻNIA MARKĘ THALION

Laboratorium Thalion zlokalizowane jest w sercu morza I`ROISE, będącego częścią Oceanu Atlantyckiego, które rozciąga się u wybrzeży Bretanii. To jeden z najbogatszych obszarów morskiego życia, najczystsze wody i światowy rezerwat biosfery, ustanowiony przez UNESCO.

Thalion znajduje się w sercu największych pól algowych świata i jest jedyną marką skupiającą w swoich rękach całkowity i komplementarny proces produkcji, począwszy od połowu alg, aż po końcową fazę produkcji i tworzenia produktu kosmetycznego

Produkty Thalion powstają z najwyższej jakości organicznych składników, z czego 95% pochodzi z certyfikowanych ekologicznych upraw, gwarantując nie tylko jakość naturalnych składników, ale również ich skuteczność.

Unikalna technika połowu, zbioru i selekcji alg, jak również technologia przetwarzania w ciągu 24 godzin od momentu połowu, suszenie w najnowocześniejszych w Europie suszarkach niskotemperaturowych, pozwalają nam zachować wszystkie cenne składniki aktywne,w maksymalnej koncentracji, w formułach opracowanych przez własne laboratoria.

W produktach marki Thalion wykorzystywana jest odżywcza woda morska, algi, roślinność nadmorska. Zawierają one cenne witaminy i minerały potrzebne do prawidłowej odbudowy skóry. Połączenie ogromnej pasji naukowców i zaangażowania w troskę o dobro otaczającego nas świata zaowocowało stworzeniem linii kosmetyków tak naturalnych i zdrowych, że mogą być rekomendowane kobietom w ciąży oraz osobom o wyjątkowo wrażliwej skórze.

Formuły produktów kosmetycznych zawierają najwyższe stężenia składników aktywnych. Thalion prowadzi ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji, aby zapewnić bezpieczeństwo stosowania oraz maksymalną skuteczność działania produktów.

 

DOŚWIADCZENIE, NATURALNE ŹRÓDŁO SKUTECZNOŚCI

Misją firmy jest tworzenie piękna wyłącznie z surowców naturalnych i w pełni ekologicznych. Produkty posiadają prestiżowe certyfikaty GMP oraz ECOCERT, obejmujące wszys

tkie etapy produkcyjne, począwszy od zbierania naturalnych składników, poprzez produkcję, metody pakowania aż po metody transportu. Tylko proces produkcyjny, realizowany zgodnie z normami Dobrej Praktyki Produkcyjnej – GMP, zapewnia najwyższy poziom czystości, jakości i skuteczności produktu. Certyfikat organiczności surowców oznacza, że w ich pozyskiwaniu nie stosuje

 

się nawozów, fungicydów, herbicydów ani pestycydów. Nie pochodzą z roślin modyfikowanych genetycznie.

Kosmetyki zawierają unikalne kompleksy, których twórcami są technolodzy Thalion, takie jak: oceosomy, oligosource, sebosomy, Thalasso oligo, Thalisource,

 

 

PATENTY THALION

Algoskin®, Skin Repulp®, Phylawhite®, Cellu24®, YouthReveal®, ElastoControl®, AlgoLastyl®, AcneSystem®, AlgoSlim®, Collagenage 72 , Cell Guard HSP®.