PIELĘGNACJA DOMOWA – mądra droga dla pięknej i zdrowej skóry! - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa

PIELĘGNACJA DOMOWA – mądra droga dla pięknej i zdrowej skóry!

PIELĘGNACJA DOMOWA – mądra droga dla pięknej i zdrowej skóry!

Dlaczego tak ważna jest dla nas Twoja pielęgnacja domowa?

Jako terapeuci piękna i zdrowia na co dzień dotykamy problemów złej lub nieefektywnej pielęgnacji domowej. Wiemy też że nie ma złych produktów tylko są źle dobrane namiastki dobrej pielęgnacji.

Często zwyczajnie za mało uwagi poświęcamy temu jakże ważnemu, bo codziennemu rytuałowi oczyszczania, nawilżania i regeneracji naszej skóry.

W codziennym pośpiechu zapominamy o sobie, a skuszeni skuteczną reklamą kupujemy kolejny krem – cud, który zwyczajnie nie działa na nasze problemy.

A przecież tak prosto można to zmienić!

Przy dobrze dobranej pielęgnacji domowej efekty zauważysz już po 2 tygodniach stosowania preparatów. Dlaczego po dwóch? Bo tak mówią nasze klientki a my im wierzymy.

Tak naprawdę Twoja skóra potrzebuje tego czasu, aby się wyciszyć, odbudować zniszczony przez nieodpowiednią pielęgnację płaszcz hydrolipidowy i zacząć prawidłowo funkcjonować, dając efekt zdrowej, promiennej i wypoczętej cery.

PIELĘGNACJA DOMOWA – mądra droga dla pięknej i zdrowej skóry!

Kiedy kończymy zabieg Twoja skóra jest piękna, dobrze napięta, nawilżona i ma zdrowy kolor – przecież po to robimy zabieg, aby dać Ci skuteczną terapię Twojego piękna.

Efekty po naszych zabiegach są zawsze ale tylko prawidłowo dobrana pielęgnacja domowa sprawi, że odzyskasz pełną i długotrwałą kontrolę nad Twoją skórą.

Dlaczego?

Bo tej broni używasz codziennie! PIELĘGNACJA DOMOWA – mądra droga dla pięknej i zdrowej skóry!

A przecież nie od dziś wiadomo, że prawidłowa czynność powtarzana wiele razy daje mistrzowskie efekty w każdej dziedzinie życia.

Zatem do dzieła! Pamiętaj o sobie także wtedy, gdy zadowolona wychodzisz z zabiegu i pielęgnuj skórę, tak jak ona tego potrzebuje – nie wg nagród, które otrzymuje produkt, nie wg ceny, nie wg strategii marketingowych ale według TWOICH WŁASNYCH POTRZEB!

Jeśli zaciekawił Cię nasz artykuł lub uważasz, że w kwestii pielęgnacji domowej masz jeszcze coś do zrobienia, umów się i wpadnij do nas na testowanie połączone z filiżanką pysznej kawy.

Oprócz profesjonalnych zabiegów, które są naszą pasją:

  • Kremujemy
  • Tonizujemy
  • Chronimy przed słońcem
  • Robimy piękny mineralny make up

A wszystko na produktach najwyższej klasy, których składniki aktywne są połączone w unikalnych, niepowtarzalnych recepturach dla 100% efektu!

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze użytkowników (Brak komentarzy)