CEL - PIĘKNE CIAŁO    - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa

CEL – PIĘKNE CIAŁO   

CIAŁO GRZECHU WARTE –  TO MARZENIE KAŻDEJ KOBIETY.

Niektóre z nas dbają o piękną sylwetkę cały rok (brawo!), inne obudzą się razem z nadejściem wiosny lub dwa tygodnie przed urlopem ☺

Oczywiście, systematyka i zbilansowany tryb życia są najlepszym kluczem do osiągnięcia pięknej sylwetki, można by rzec – idealnym przepisem. Niestety w natłoku codziennych spraw i obowiązków często „budzimy się” za późno. Zaczynamy intensywniej dbać o sylwetkę, gdy zrzucamy z siebie ciepłe płaszcze, szaliki i swetry maskujące nasze krągłości i uporczywy cellulit. Ta niedoskonałość naszych ud niczym „namolny wielbiciel” przysysa się do ciała z uwielbieniem go otulając i tylko radykalne odtrącenie sprawia, że odchodzi i w końcu daje za wygraną  ☺

Dlaczego nadejście wiosny to najlepszy czas, by obudzić się i zacząć działać!

Jeśli chcecie mieć piękne ciało latem, odrzućcie „namolnego wielbiciela” w postaci cellulitu i zacznijcie działać już dziś, a niebawem, gdy założycie krótkie spodenki będziecie dumne z siebie, zadowolone z życia, pełne energii i dobrego nastroju. Sprzyjać to będzie całemu otoczeniu, bo zadowolona kobieta to spełniona kobieta, żona, matka, babcia i przyjaciółka.

PODSTAWA TO DOBRY I PRZEMYŚLANY PLAN

Nie czekaj – weź kartkę papieru, długopis i zrób go już teraz!

Efektywne odchudzanie, redukowanie cellulitu i ujędrnianie ciała wymaga połączenia 3 ważnych czynników:

1. DIETA        

Zrób sobie koniecznie plan żywienia, który będzie składał się z 5 zbilansowanych posiłków każdego dnia – jedz je co 3 godz. (Ważne – co tydzień zmień ten plan, a to pozwoli Ci to na kupienie odpowiednich produktów, dzięki temu łatwiej i szybciej będzie Ci je wykonać). Do każdego posiłku wypij szklankę wody o temperaturze pokojowej.

*jeśli masz trudność w zrobieniu planu zbilansowanej diety, to dietetyk na pewno Ci w tym pomoże –  to idealna osoba do szybkiego poradzenia sobie z tym problemem.

2. AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA

Ćwicz 3 razy w tygodniu około 1 godz.  (najlepsza aktywność fizyczna to taka, którą wykonujesz z przyjemnością. Zdaję sobie sprawę, że początki bywają trudne, dlatego najlepszym wyjściem będzie uzyskanie pomocy u trenera personalnego.

3. ZABIEGI MODELUJĄCE

Tu nie musisz nic robić! Po prostu oddajesz się w ręce specjalisty, który metodę zabiegową dobiera odpowiednio do danego problemu i trybu Twojego życia. Ty tylko musisz leżeć i odpoczywać.

WDRÓŻ I UTRZYMAJ TEN PLAN, A TWÓJ CEL PIĘKNE CIAŁO BĘDZIE ZAWSZE OSIĄGNIĘTY.

Wierzymy w Ciebie i trzymamy mocno kciuki za powodzenie, a w razie potrzeby – służymy pomocą!

Kasia (DWA POZIOMY PIĘKNA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze użytkowników (Brak komentarzy)