Ciężkie i opuchnięte nogi? - Dwa Poziomy Piękna - Studio Urody Warszawa - Dwa Poziomy Piękna – Studio Urody Warszawa

Ciężkie i opuchnięte nogi?

Ciężkie i opuchnięte nogi?

Lato w pełni. Wysokie, nie dające o sobie zapomnieć temperatury. Do tego jeszcze praca siedząca lub długotrwale stojąca i mamy bolące i „ciężkie” nogi, a tym samym przepis na lato zepsute.

Niestety problem obrzękniętych, „ciężkich” nóg jest znany większości kobiet. Nawet gdy kolana wyglądają dobrze, to kostki już niekoniecznie. A na dodatek skóra na udach nierówna i jakby luźniejsza, niż rok temu. Często też odczuwamy niepokojące mrowienie.

Większość z nas próbuje ratować się domowymi sposobami i wcale nie jest to zły pomysł, gdy mamy dobry preparat i kogoś, kto dobrze doradzi jak postępować w przypadku obrzęku nóg. Chłodne kąpiele, umiarkowany wysiłek fizyczny, uzupełnianie płynów w upalne dni z pewnością jest dobrym sposobem. Pytanie tylko – czy wystarczającym? Kiedy przychodzi ten moment, że należy skorzystać z zabiegów w gabinecie urody?

Jeżeli obrzęki pojawiają się w upalne dni, po długotrwałym chodzeniu lub staniu, lub czujesz, że zatrzymujesz wodę przed miesiączką a jesteś ogólnie zdrowa a domowe sposoby przynoszą ulgę na krótko, to możesz skorzystać z zabiegów drenażu limfatycznego. Zabiegi te są różnie nazywane, jednak ich wspólną cechą jest umożliwienie lepszego, bardziej efektywnego odprowadzania chłonki przez nasz układ limfatyczny.

Takie wspomaganie naszego układu żylnego i limfatycznego, odpowiednio zastosowane i dostosowane do problemu zawsze da dobry efekt i przyniesie oczekiwaną ulgę. Tym bardziej jeśli zabiegi drenażu połączy się z aplikacją preparatu z efektem chłodzenia.

ciężkie opuchnięte nogi?

Przykładem takiego doskonałego i co najważniejsze naturalnego, w pełni ekologicznego, bez chemicznych dodatków preparatu, który spełnia nasze oczekiwania jest ICY GEL FOR LEGS firmy THALION. Jest to nasza „perełka”, która ratuje nie tylko nasze Klientki, ale i nas w trakcie pracy i spacerów w upalne dni.

Preparat ma ultra świeżą i chłodzącą formułę, przynoszącą natychmiastową ulgę i poczucie lekkości dla zmęczonych nóg. Jego największą zaletą jest jednak to, że ma bardzo dobrze skomponowany skład – tylko naturalne składniki (!). Dzięki temu nie mamy wyłącznie uczucia odświeżenia i chłodzenia, ale przede wszystkim ma działać na wszystkie problemy, które występują przy zespole ciężkich nóg.

ICY GEL FOR LEGS zawiera:

  • Focus vesiculosus, czyli brunatnicę o nazwie morszczyn pęcherzykowaty. Zawiera ona jod organiczny i nieorganiczny, związki tj.: kwas alginowy, fukoidynę, laminarynę, wiele witamin i miCiężkie i opuchnięte nogi?kroelementów, polimery, które mają działanie higroskopijne, doskonale wygładzając i odtruwając naszą skórę. Morszczyn zawiera tez ważne dla nas aminokwasy tj. glicyna i prolina. Ich obecność korzystnie wpływa na elastyczność i nawilżenie naszej skóry.
  • Kompleks filtrujący buczyna, silnie drenująca mieszanka wyizolowana z zawiązków i stożków wzrostu.
  • Kasztanowiec, który zawiera escynę i flawonoidy działające przeciwobrzękowo, rozrzedzając krew, usprawniając tym samym jej przepływ w organizmie i zapobiegając zakrzepom żylnym.
  • Arnikę, która działa wzmacniająco na naczynia krwionośne. Zawiera m.in. flawonoidy, olejek eteryczny i triterpeny.
  • Organiczny krzem, który przynosi ulgę przy chorobie zwyrodnieniowej stawów, pomaga w leczeniu wielu innych schorzeń takich jak osteoporoza, miażdżyca (patologiczne zmiany w naczyniach krwionośnych zwiększające ryzyko wystąpienia zawału), zaradza problemom ze skórą, a także wzmacnia system odpornościowy.
  • Centella asiatica (wąkrotka azjatycka), roślina której działanie składników aktywnych tj. saponin triterpenowych, zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi. Związki te posiadają silne właściwości przeciwstarzeniowe i przeciwobrzękowe oraz pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

Piękne i zdrowe nogi to wizytówka każdej kobiety, nie tylko latem. Dlatego Drogie Panie, jeśli widzicie, że Wasze nogi są opuchnięte, a do tego macie wrażenie, że zwyczajnie są cięższe to warto skorzystać z porady specjalisty, który doradzi Wam odpowiedni zabieg i kosmetyk, który przywróci Waszym nogom lekkość i piękno. Zapraszamy do Salonu Urody – Dwa Poziomy Piękna!

Basia (DWA POZIOMY PIĘKNA)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarze użytkowników (Brak komentarzy)